Napsal uživatel mlejnp1 dne Čt, 05/09/2024 - 10:37

Vážení studenti,

v září v termínu 3. - 6. 9. 2024 plánujeme exkurzi po Rakousku, kde bychom chtěli navštívit zajímavé budovy z hlediska efektivního energetického hospodářství, využití obnovitelných zdrojů a udržitelné výstavby. Podrobný plán trasy není ještě hotov. V tuto chvíli zjišťujeme zájem vás studentů se exkurze zúčastnit.

V případě, že byste měli zájem, napište mi prosím email na: pavel.mlejnek@fel.cvut.cz. Do předmětu napište Exkurze IB. Předpokládáme maximálně cca 25 studentů + doprovod z řad přednášejících. V případě velkého zájmu bude rozhodovat pořadí předběžné přihlášky. Podmínkou je být studentem programu Inteligentní budovy.

Exkurze bude hrazena z projektu a zahrnuje autobusovou dopravu, stravování a ubytování.

Informace ohledně exkurze zde budou postupně doplňovány. Sledujte stránky IB.