Napsal uživatel mlejnp1 dne Čt, 02/07/2019 - 10:59

Vážení studenti IB,
od tohoto semestru došlo k drobné úpravě zajištění povinného školení z bezpečnosti práce s elektrickým zařízením. Tentokráte již je to evidováno v KOSu jako korekvizita u předmětů, které mají laboratoře. Již při zápisu předmětu KOS kontroluje, zda máte absolvován předmět BEZM. Studenti, kteří jsou přihlášeni ke studiu na FEL již tento předmět absolvovali v září. Většina studentů FS a FSv absolvovala totéž školení s Ing. Mlejnkem avšak bez zápisu předmětu BEZM.

Pokud tedy máte problémy se zápisem nějakého odborného předmětu, zapište si také předmět BEZM. V případě, že jste "ekvivalentní" školení absolvovali, bude vám po uzavření zápisu zapsán zápočet. Jedná se o formální akt. Pokud jste z nějakého důvodu školení neabsolvovali, kontaktujte Ing. Mlejnka, se kterým se domluvíte na dalším postupu.