Pravidla diskusního fóra IB

Diskusní fórum IB slouží k vyjádření názorů a diskutování o tématech souvisejících s mezifakultním studijním programem IB. Fórum je určeno pro všechny studenty programu IB a akademické pracovníky zúčastněných fakult.
Názory v diskusi nemusejí vyjadřovat stanovisko koordinátorů projektu IB.

Diskusní fórum IB je rozděleno do dvou úrovní:

- Fórum:   Zakládá administrátor fóra.

- Téma:    Zakládají uživatelé.

Při psaní komentářů prosím respektujte následující pravidla:

1. Pište komentáře, které nejsou v rozporu se zásadami slušného chování.

2. Vybírejte vhodná fóra pro zakládání témat a nezakládejte duplicitní témata. Zvýší se tím šance, že na Váš příspěvek budou reagovat lidé zajímající se o stejné téma.

3. Nerozpoutávejte "flame war" (zarputilé prosazování vlastního názoru a odmítání všech ostatních) a ani se do ní nezapojujte.

4. Při zakládání témat nepište celý nadpis velkými písmeny.

5. Zakázány jsou jakékoliv projevy, které jsou v rozporu s platnými zákony ČR. Nejsou tolerovány vulgární komentáře ani komentáře napadající rasové, náboženské či jiné skupiny.

6. Nepřijatelné jsou pokusy o napadání a urážení studentů, akademických pracovníků a ostatních osob.

7. Nejsou povoleny reklamní příspěvky a inzerce jakéhokoliv druhu

8. Fórum není určeno k diskusi o konkrétních zadání písemek a zkoušek.

Zobrazení komentářů nepřihlášených uživatelů podléhá schválení administrátorem webu.

Z důvodů velkého spamového zatížení bylo zakázáno vkládání komentářů nepřihlášeným uživatelům. Přihlášení uživatelé mohou vkládat komentáře bez schvalovacího procesu.

Fóra zatím nejsou moderována, proto toho prosím nezneužívejte. V případě porušení některých z výše uvedených pravidel si administrátor fóra vyhrazuje  právo příspěvek smazat.