Seminář - Systémy TZB a energie v širším kontextu

Třetí a poslední odborný seminář pro studenty v rámci projektu „UCEEB_Multifunkční experimentální budova“ se koná ve čtvrtek 5.12.2013 od 12:00 do 14:00 na FSv ČVUT, Thákurova 7, místnost B 161 (malá zasedačka děkana).

Téma semináře je "Systémy TZB a energie v širším kontextu" a bude se věnovat přirozeným způsobům redukce spotřeby energií v budovách a zajištění kvalitního vnitřního prostředí v nich. Přednášejícími jsou:

-          Ing. Daniel Adamovský, Ph.D., FSv ČVUT v Praze: Solární komíny

-          Ing. Vladimír Jirka, CSc., ENKI, o.p.s., Třeboň: Toky sluneční energie a vypařováni vody v přírodě, vliv na lokální klima.

-          Hynek Medřický, Artemide s.r.o., Praha: Zdravé světlo

Navazující studentský workshop za účasti odborníků z praxe se bude konat ve čtvrtek 19.12. 2013 od 12, místo bude upřesněno, rezervujte si čas.

Semináře a workshopy jsou organizovány v rámci UCEEB – University Centre for Energy Efficient Building (www.uceeb.cz) a v rámci evropského projektu EURL3A – European Real Life Learning Lab Alliance (www.eurl3a.eu).