Seminář - Architektura, design a environmentální kvalita budov

Druhý odborný seminář pro studenty participující na v projektu „UCEEB_Multifunkční experimentální budova“ se koná 14.11.2013 od 12:00 na FSv ČVUT, Thákurova 7, Praha 6, místnost A437

Téma semináře je „Architektura, design a environmentální kvalita budov“ a přednášejícími jsou:

- Ing. arch. Štěpán Mančík, ČVUT FSv: Environmetální kvalita stavebních materiálů, metody hodnocení environmentální kvality stavebních konstrukcí.

- MgA. Jan Brotánek, atelier BROTANEK: Architektura a lokální zdroje: Zelená fabrika v Mníšku pod Brdy – od materiálů po odpady; Multifunkční objekt v Oslí – materiály z obecních zdrojů

- Ing. Kateřina Mertenová, Ph.D.: Energeticky autonomní objekt B14, Wels, Horní Rakousko

Navazující studentský workshop za účasti odborníků z praxe se bude konat ve čtvrtek 28. 11. 2013 od 12:00 tamtéž, rezervujte si pokud možno čas.

Semináře a workshopy jsou organizovány v rámci UCEEB – University Centre for Energy Efficient Building (www.uceeb.cz) a v rámci evropského projektu EURL3A – European Real Life Learning Lab Alliance (www.eurl3a.eu).