Zprovoznění událostí

Dnes bylo zprovozněno upozornění na nadcházející události (pod Aktualitami), které jsou zadané v kalendáři. Vždy se zobrazují události daného dne a šesti následujících. Pokud v těchto dnech není vložena žádná událost, blok se nezobrazuje. Zobrazení kalendáře a událostí máte možnost nastavit na svém účtě po přihlášení. Zobrazení událostí je implicitně nastaveno, kalendář není.

V současné době jsou v kalendáři uloženy dny bez výuky pro jednotlivé fakulty (děkanské a rektorské dny a některé svátky). Dále pak přesuny výuky dle bílých knih jednotlivých fakult.

Všechny informace jsou bez záruky. Pokud máte další náměty, co by bylo dobré vložit do kalendáře, informujte Ing. Pavla Mlejnka buď přes diskusní fórum (vhodnější - náměty vidí i ostatní studenti) nebo mailem.