Co Vám chybí na stránkách

Zakládám tuto diskuzi, kde se můžete vyjadřovat, o informačních stránkách ib.cvut.cz. Jaké informace zde postrádáte, připomínky ke struktuře, návrhy na zlepšení atd.

Za Vaše připomínky předem děkuji a budu se je snažit použít pro zlepšení stránek.

Pavel Mlejnek

DOD+info o prijimackach

Dobrý deň,

rozhodujem sa študovať IB na ČVUT a potreboval by som viac informácií ohladne prijímacieho konania, na čo sa pripraviť pri testoch atď. Zároveň sa chcem informvať či neplánujete deň otvorených dverí resp. prednášku s predstavením oboru. Určite by to ocenili aj ostatní záujemcovia.

Ďakujem

DOD+info o prijimackach

Více informací o přijímacím řízení lze najít v sekci Přijímací řízení

DOD bude v rámci celofakultního DOD dne 11.2.2014. V laboratoři č. 61 budu přítomen a mohu odpovídat na dotazy ohledně studia na IB.

Podrobnější informace k přijímacímu řízení

Dobrý den,

velice mne udivuje, že na stránkách IB stále nejsou podrobnější informace o přijímacím řízení. Zvláště, když termín p.ř. je již 24.května. Pro studenty z jiných VŠ, či pro studenty, kteří nepřichází přímo z Bc. oborů čvut fel je například dosti nemožné si představit, co je může u příjímacích zkoušek čekat! Je pak dosti nepravděpodobné, že se mohou na přijímací zkoušky i při nejlepší vůli kvalitně připravit. A tento hendikep není možné právě pro nedostatek informací změnit. Velice bych ocenil, kdyby se alespoň základním způsoběm upřesnilo z jakých oblastí bude která fakulta studenty zkoušet.

Děkuji s pozdravem

M.Vachule

Volna na jednotlivých fakultách

Možná by nebylo od věci, kdyby na těchto stránkách byla někde informace o volných dnech na jednotlivých fakultách, vzhledem k tomu že každá fakulta to má jinak. Díky

Volna na jednotlivých fakultách

Na zprovoznění kalendáře pracuji a pak by neměl být problém do něj zadat volné dny.