125PBZB Požárně bezpečnostní zařízení

Chtěl jsem se zeptat jestli ostatním lidem s mateřskou fakultou FEL KOS také píše při pokusu o zápis tohoto předmětu hlášku : Zápis selhal z důvodu :Predmet neni urcen pro Vas studijni program a formu studia.

Případně směřuji tento dotaz na pana ing. Mlejnka co s tím a jak dále postupovat? V předběžném zápisu v podobě emailu jsem si tento předmět "zapsal" a moc rád bych ho navštěvoval.

Předem moc děkuji za info.

Děkuji za informaci

Předmět jsem Vám nechal zapsat. Zdá se, že u tohoto předmětu je nastaven špatný příznak v KOS, takže není určen pro IB pro všechny fakluty. Již jsem posílal požadavek, aby to změnili. Tak snad se to podaří co nejdříve.

další dotaz

Děkuji za vyřešení problému a zapsání předmětu.  Dále bych se chtěl zeptat jestli bude možné si nechat uznat povinný předmět A5M33IZS Informační znalostní systémy. V bakalářské etapě se zaměřením kybernetika a měření jsme již absolvovali předmět X33MIS manažerské informační systémy http://screwdriver.felk.cvut.cz/mis/

Dokonce jsem měl i stejného vyučujícího pana M. Řimnáče na cvičení a tuším, že pana Koubu na přednášky. Obsahově jsou předměty velmi podobné. Chodit na stejný předmět 2x mi přijde jako plýtvání finančními a lidskými zdroji. Jaký je Váš názor? Myslím, že nás je na IB tak 5 lidí co jsme absolvovali kybernetiku a měření a tento předmět.

Odpověď garanta předmětu

Prvnich 8 prednasek by absolventi predmetu X33MIS skutecne meli znat. Pocitam s tim, ze nutne takovi studenti budou a na prvni prednasce chci presne zjistit, kolik takovych studentu je. Mam pro ne pripravena k nastudovani rozsirujici temata a hodlam pro ne usporadat 1-2 seminare, na nemz si nastudovana rozsirujici temata navzajem odprezentuji.

doc. Z. Kouba

Vlákno zamknuto

Vlákno zamknuto z důvodů spamu