Název projektu:
Elektromagnetické vlastnosti obvodových plášťů budov přívětivých k bezdrátovým službám
Zadavatel:
K13117
Podrobné informace:

Vyhledejte dostupné zdroje a vypracujte přehled známých elektromagnetických vlastností stavebních materiálů a konstrukcí. Do přehledu zahrňte i způsoby měření a modelování.

Proveďte analýzu požadovaných elektromagnetických vlastnosti obvodových plášťů budov s ohledem na funkčnost jednotlivých bezdrátových služeb ve vybraných typech budov. Uvažujte frekvenční pásmo, typ a požadované parametry služby, účel stavby apod. Výsledky analýzy se pokuste konfrontovat se současným stavem, resp. konkrétními příklady.

Realizujte experimentální studii elektromagnetických vlastností několika konkrétních vzorků obvodových plášťů staveb z hlediska průchodu signálů bezdrátových služeb. Výsledky posuďte ve světle předchozích bodů zadání.

Jedná se o dlouhodobější spolupráci (vhodné jako PR1, PR2 a DP).

Práce bude realizována ve spolupráci s Univerzitním centrem pro energeticky efektivní budovy UCEEB.

Zadáno:
Volné